Pages

Wednesday, April 3, 2013

GIVEAWAY!

Olen nüüd Londonist tagasi ja nagu ma lubasin, siis teen sealt ostetud asjadest väikese giveaway :)

1. Kuna ma tahan ikkagi need asjad loosida just oma blogi follojate vahel, siis selleks, et osaleda, peaksite olema mu blogi follower. Kui sa seda veel ei ole, siis kliki paremal ''join this site'' :)
2. Jäta selle postituse alla oma nimi ja e-maili aadress

Loosimine toimub 10.04.2013

keep calm tass
camouflage mustriga ja neetidega rahakott
maasika ja piimakokteili huulepalsam

ja see ei jää kindlasti mu viimaseks kingiloosiks ;)

90 comments:

  1. Lisell, lisell.jaetma@gmail.com

    ReplyDelete
  2. millal loosimine toimub?

    ReplyDelete
  3. Thea, tpeltser68@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Merilin merirandmerilin@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Kethelin, kethelin123@hot.ee

    ReplyDelete
  6. Mari-Ann mariannvunk@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Katrin K
    KatuOleen@hotmail.com

    ReplyDelete
  8. Kairi K.
    kskskairiii@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Helen Kiiver
    helen.kiiver@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Marleen Elyse Brand
    marleen666@hot.ee

    ReplyDelete
  11. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  12. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Gabrielle
    gabrielle032@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. Brita (nagu sa tead) :D
    roosalagi@hot.ee

    ReplyDelete
  15. Anita,
    anita14114@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Helena
    helena.lillepool.002@mail.ee

    ReplyDelete
  17. Merli
    merliiilm@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Annemari
    annemari.vainu1@gmail.com

    ReplyDelete
  19. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  20. Anna-Liis :)
    annaliis001@gmail.com

    ReplyDelete
  21. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  22. Hanna-Lotta Tammsalu
    Lotta_Tammsalu@hotmail.com

    ReplyDelete
  23. Katri.
    Helena.lillepool@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Kadri Ehamäe
    kadri.ehamae@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Marilin

    marilin.valjur@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Hanna Kristiina

    hannakrissu@gmail.com

    ReplyDelete
  27. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  28. Kerttu Rämson
    kertturamson@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Andra Rahe
    andra-rahe@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Katriin
    xdkatu@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Hanna-Liis
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. Riin Kruus
    riinkruus@gmail.com

    ReplyDelete
  33. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  34. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  35. Anni Kukk
    annikukk@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Liana Ojamaa
    liana.ojamaa.002@mail.ee

    ReplyDelete
  37. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  38. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  39. Karmel Kostabi
    karmel.kostabi@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Karoline Laurits
    karolinelaurits@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Kristi Kuuspalu
    kkuuspalu@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Kerli-Josefin Järvoja
    kerlijarvoja4@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  44. Gerttu
    gerttu.blank@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Laura
    lauravaliste@hotmail.com

    ReplyDelete
  46. Mitte enam brünett Piret :)
    ojamets.piret@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Marie Seppik
    mmmariiie@hot.ee

    ReplyDelete
  48. Lisett Pedak
    lisett.pedak@gmail.com

    ReplyDelete
  49. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  50. Hanna-Liisa Pärnik-Pernik
    hannaliisa96@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Merilin Paberits
    merilinpaberits@hotmail.com

    ReplyDelete
  52. Annabel Ojalaid
    Annabel.Ojalaid@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Kristel A.
    kristel.andresen@hotmail.com

    ReplyDelete
  54. Kadri Tamm
    kadritamm95@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Anita Kuldsalu a.bubbleziik@gmail.com :))

    ReplyDelete
  56. agneta
    agneta.miilimae@gmail.com (:

    ReplyDelete
  57. Kenert
    Karukenert@gmail.com hahah lol poh :D

    ReplyDelete
  58. Sigrit Roosileht
    sigrit.roosileht@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Ihana toi army lompakko !:) Mistä oot ostanu se?? ja hei sori tuli ny suomeks mut toivottavasti ymmärrät :D juu oon siis from finland ja luen sun blogia! Tää o iha huippu ! niin paljo siistejä kuviaki, ispiroidun ittekki ! love it !<3 toivottavasti viittit vastata .. :>

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ostin lompakko Englannista. I am bad in Finnish but kiitos, kiitos :)

      Delete

Copyright @ Teele M' blog. Blog Design by KotrynaBassDesign