Pages

Wednesday, April 3, 2013

GIVEAWAY!

Olen nüüd Londonist tagasi ja nagu ma lubasin, siis teen sealt ostetud asjadest väikese giveaway :)

1. Kuna ma tahan ikkagi need asjad loosida just oma blogi follojate vahel, siis selleks, et osaleda, peaksite olema mu blogi follower. Kui sa seda veel ei ole, siis kliki paremal ''join this site'' :)
2. Jäta selle postituse alla oma nimi ja e-maili aadress

Loosimine toimub 10.04.2013

keep calm tass
camouflage mustriga ja neetidega rahakott
maasika ja piimakokteili huulepalsam

ja see ei jää kindlasti mu viimaseks kingiloosiks ;)

90 comments:

  1. Lisell, lisell.jaetma@gmail.com

    ReplyDelete
  2. millal loosimine toimub?

    ReplyDelete
  3. Thea, tpeltser68@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Merilin merirandmerilin@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Kethelin, kethelin123@hot.ee

    ReplyDelete
  6. Merilyn, merilyn159@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Mari-Ann mariannvunk@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Katrin K
    KatuOleen@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Kairi K.
    kskskairiii@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Helen Kiiver
    helen.kiiver@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Marleen Elyse Brand
    marleen666@hot.ee

    ReplyDelete
  12. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  13. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  14. Gabrielle
    gabrielle032@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Brita (nagu sa tead) :D
    roosalagi@hot.ee

    ReplyDelete
  16. Anita,
    anita14114@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Helena
    helena.lillepool.002@mail.ee

    ReplyDelete
  18. Merli
    merliiilm@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Annemari
    annemari.vainu1@gmail.com

    ReplyDelete
  20. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  21. Anna-Liis :)
    annaliis001@gmail.com

    ReplyDelete
  22. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  23. Hanna-Lotta Tammsalu
    Lotta_Tammsalu@hotmail.com

    ReplyDelete
  24. Katri.
    Helena.lillepool@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Kadri Ehamäe
    kadri.ehamae@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Marilin

    marilin.valjur@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Angelika
    anni.tsau14@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Hanna Kristiina

    hannakrissu@gmail.com

    ReplyDelete
  29. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  30. Kerttu Rämson
    kertturamson@hotmail.com

    ReplyDelete
  31. Andra Rahe
    andra-rahe@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. Katriin
    xdkatu@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Hanna-Liis
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  34. Kadi Eller
    KadiEller@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Riin Kruus
    riinkruus@gmail.com

    ReplyDelete
  36. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  37. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  38. Anni Kukk
    annikukk@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. Liana Ojamaa
    liana.ojamaa.002@mail.ee

    ReplyDelete
  40. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  41. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  42. Eliis Hanschmidt eeliiis@live.com

    ReplyDelete
  43. Karmel Kostabi
    karmel.kostabi@hotmail.com

    ReplyDelete
  44. Karoline Laurits
    karolinelaurits@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Kristi Kuuspalu
    kkuuspalu@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Kerli-Josefin Järvoja
    kerlijarvoja4@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  48. Gerttu
    gerttu.blank@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Laura
    lauravaliste@hotmail.com

    ReplyDelete
  50. Mitte enam brünett Piret :)
    ojamets.piret@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Marie Seppik
    mmmariiie@hot.ee

    ReplyDelete
  52. Lisett Pedak
    lisett.pedak@gmail.com

    ReplyDelete
  53. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  54. Hanna-Liisa Pärnik-Pernik
    hannaliisa96@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Merilin Paberits
    merilinpaberits@hotmail.com

    ReplyDelete
  56. Annabel Ojalaid
    Annabel.Ojalaid@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Mailiis
    mailiisollino@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Kristel A.
    kristel.andresen@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Kadri Tamm
    kadritamm95@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Anita Kuldsalu a.bubbleziik@gmail.com :))

    ReplyDelete
  61. agneta
    agneta.miilimae@gmail.com (:

    ReplyDelete
  62. Kenert
    Karukenert@gmail.com hahah lol poh :D

    ReplyDelete
  63. Sigrit Roosileht
    sigrit.roosileht@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Ihana toi army lompakko !:) Mistä oot ostanu se?? ja hei sori tuli ny suomeks mut toivottavasti ymmärrät :D juu oon siis from finland ja luen sun blogia! Tää o iha huippu ! niin paljo siistejä kuviaki, ispiroidun ittekki ! love it !<3 toivottavasti viittit vastata .. :>

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ostin lompakko Englannista. I am bad in Finnish but kiitos, kiitos :)

      Delete
  65. Melisa Ozerska
    betuvans@hotmail.com

    ReplyDelete

Copyright @ Teele M' blog. Blog Design by KotrynaBassDesign