Pages

Tuesday, March 24, 2015

White

Täna tegime oma kodus suure suurpuhastuse. Kõik neli tuba plus vannitoa küürisime nii läikivaks kui võimalik ja tõstsime mööblit ringi. Kõik ikka sellepärast, et juba kahe nädala pärast kolib meie juurde ka mu vanem õde ja temajaoks tuleb ka üks tuba ette valmistada. Lõpuksometi tuleb ta Londonist Eestisse tagasi ning peatub mõniaeg meie juures. Kolm õde on jälle koos, hihi :). Igatahes mulle nii meeldib peale seda suurt koristust toas küünlad põlema panna ja lihtsalt mõnuleda ja nautida raske töö tulemust :D. Juba pisikesest peale on mulle meeldinud tube ringi tõsta ja ma mõtlen alati, et toa muutmine muudab ka elus midagi teistmoodi ja eks ikka paremuse poole. Või mis te arvate? :)

Pärast koristust tegime Meelisega minu pisikeses kodustuudios paar pilti, sest ilm pööras millegipärast mu ainukesel vabal päeval ära ja ei lasknud õues pilte teha. Lucky me
crop top-choies.com / watch-danielwellington.com / bandana-new yorker / jeans-H&M

12 comments:

 1. Toa ümber tõstmine on minu meelest ka alati nii vahva, kohe tuleb teistmoodi tunne sisse :))

  ReplyDelete
 2. Ägedad pildid! Suurpuhastuse järel on tõesti hea olla, isegi kui oled natuke koristanud tegelt. Mööbli ümberpaigutamine on kindlasti aeg-ajalt värskendav ja edasiviiv :)

  ReplyDelete
 3. täiega tumblr girl oled ikka! nii kihvt ja uues tatoveering is the shit!

  ReplyDelete
 4. Kui mul nii mõnna kodustuudio oleks siis ma ainult toas vist pildistakski :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. heh, nojah :D kuid siis peab enda välimuse ja riietusega rohkem vaeva nägema, et valgel taustal liiga igavad pildid ei tuleks :D Sellepärast on mõnes ägedamas kohas pilte palju lihtsam teha ja jäävad coolimad :)

   Delete
 5. Ma ka juba väiksest peale naudin tubade ringi tõstmist ja üldse uue värskuse loomist kodus - eriti kevadel :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaa, kevadel on see puhastus kuidagi eriti mõnus. Tekitab nii värske tunde :)

   Delete
 6. Issand, girl you are amazing! :)

  ReplyDelete

Copyright @ Teele M' blog. Blog Design by KotrynaBassDesign